خرید پنجره upvcدو حالته وین تک

خرید پنجره upvcدو حالته وین تک از لحاظ اقتصادی نسبت به پنجره های ویستابست مناسب تر می باشد. زمانی که برای ایجاد هوا تازه در تمام روز پنجره را بصورت مایل می گذارید. مکانیزم قفل اجازه ی ورود به افراد سارق را نمی دهد بنابراین امنیت برای این مدل از پنجره ها در نظر گرفته شده است . https://upvc.pro/

 

در ساخت و سازهای ساختمان، پنجره upvcدو حالته وین تک و آلمینیوم خوب باید پاسخ گوی نیازهای مشتری بوده و بعنوان یک عایق حرارتی مناسب، موجب از دست رفتن کمترین میزان انرژی، جهت دستیابی به تهویه مطبوع هوای داخل ساختمان گردد . پلی وینیل کلراید سخت (UPVC) ماده مناسبی جهت تولید سریع و گوناگون از پروفیلها است . این پروفیلها که علی رغم ارزانی بها از ظاهری زیبا برخوردارند ، امروزه به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مورد توجه تولید کنندگان پنجره upvcدو حالته وین تک  قرار گرفته اند. استفاده از شیشه دو و سه جداره به همراه یراق آلات مناسب علاوه بر اعمال کیفیت بالا در فرآیند تولید محصول موجب عدم نیاز به حفاظ های فلزی میگردد. https://upvc.pro/مزایای متعدد استفاده از پنجره upvcدو حالته وین تک  در ساختمانها این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره در کشورهای پیشرفته تبدیل نموده است.
خرید پنجره upvcدو حالته وین تک  
پنجره upvcدو حالته وین تک  به طور کلی در دو گروه ساخته میشود:
نحوه باز شدن پنجره های کشویی به وسیله حرکت غلطک هایی می باشد که بر روی ریل تعبیه شده است که می تواند به چپ و یا راست حرکت کند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار های مویی است که به منظور جلوگیری از ایجاد استحکاک قرار داده شده است.
در پنجره upvcدو حالته وین تک  جنس نوار،که نوار آبندی نامیده میشود از نوار لاستیکی EPDM ،سیلیکون و یا TPE می باشد. پنجره upvcدو حالته وین تک  قابلیت ساخت در ابعاد مختلفی را دارد، همچنین به دلیل این که بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرک آن بر روی لنگه ثابت قرار گیرد، پس این پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته می شوند.
خرید پنجره upvcدو حالته وین تک ازاستاندارد های بالا جهت جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار از ویژگی های منحصر پنجره های فولکس واگنی باشد.
اولویت انتخاب و پیشنهاد خرید پنجره upvcدو حالته وین تک می باشد. عایق بندی این کلاس پنجره دوجداره بدلیل مشخصات خاص پروفیل ها و استفاده از دو ردیف نوار عایق عالی در محل نصب شیشه دو و یا سه جداره با دو یا سه ردیف نوار آب بندی دیگر در محل قاب های UPVC بسیار مناسب تر از انواع کشویی می باشد. این سیستم پنجره دوجداره شامل یک قاب اصلی با اندازه دلخواه می باشد. لنگه بازشو حول یک محور در قاب خود حرکت می کند. https://upvc.pro/امکان ساخت پنجره های تو در تو در این سیستم ممکن می باشد به نحوی که یک لنگه بازشو خود قاب اصلی یک بازشو دیگر باشد. اشکال خاص پنجره مانند پنجره های دوجداره گرد، زاویه دار و … نیز با انواع اتصالات و یراق آلات دوجداره ممکن می باشد.
خرید پنجره upvcدو حالته وین تک و انواع یراق آلات
انواع یراق آلات پنجره upvcدو حالته وین تک دارای نحوه عملکرد متفاوتی می باشند تا خریداران بتوانند با توجه به سلیقه و نیازشان هنگام سفارش درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی از آن استفاده نمایند چرا که با توجه به نوع یراق آلات استفاده شده در پنجره upvcدو حالته وین تک با یکدیگر متفاوت می باشد.
۱- تک حالته وین تک (Turn)
دراین نوع از یراق بازشوی پنجره حول محور نود درجه باز و بسته می شود.
۲- کلنگی یا یراق سرویسی پنجره upvcدو حالته وین تک (Tilt)
۳- خرید پنجره upvcدو حالته وین تک

درب فولکس واگنی


در این نوع از یراق آلات پنجره upvcدو حالته وین تک بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. این سیستم به گونه ای طراحی شده که مانع بسیار مقاومی در برابر نفوذ آب باران، گرد و غبار، آلودگی هوا و کاهش آلودگی های صوتی می باشد.
حالت دوم بازشو پنجره upvcدو حالته وین تک برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا و ثابت ماندن در حالت باز در حالت دوم حتی در هنگام وزش باد شدید و طوفان از مزایای این سیستم است.
مکانیزم خرید پنجره upvcدو حالته وین تک
مکانیزم سیستم بازشو پنجره upvcدو حالته وین تک به صورت Tilt & Turn دو جهت بازشو و یا دوحالته حول هر دو محور کناری و زیرین ( عمودی و افقی) می‌باشد.
مزیت های خرید پنجره upvcدو حالته وین تک یا دو جهت بازشو :
– مخفی بودن کل یراق آلات مصرفی حول محور بازشو
– ایمنی بسیار بالا نسبت به یراق آلات تک حالته با توجه به نوع یراق مصرفی Security tilt keep
استفاده و نگهداری آسان با خرید پنجره upvcدو حالته وین تک
بازشو پنجره upvc ما بسیار سبک وزن هستند. بنابراین می توان آنها را با حداقل تلاش بلند کرد. یو پی وی سی بادوام هرگز پوسیده نمی گردند, پوسیده پوسیده, ورقه ورقه و یا کنده نمی شوند. https://upvc.pro/همچنین گزینه ای دارند با عنوان شیشه های خود پاک شونده. طراحی بازشوها به صورتی است که تمیز کردن شیشه های بیرونی از داخل بسیار ساده است.
گرمتر بودن پنجره upvcدو حالته وین تک
بازشو پنجره upvcدو حالته وین تک ما با استفاده از متریال و مواد مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف ساخته شده است و در برابر کوران مقاوم خواهد بود. این بدان معناست که این پنجره ها گرمای بیشتری را نسبت به پنجره های قدیمی که  عملکرد حرارتی B دارند، ذر داخل خانه حفظ می کنند.
این شرکت ازجمله نمایندگان برتر شرکت پنجره upvcدو حالته وین تک می باشد که با استفاده از پروفیل upvc وین تک که دارای استانداردها و گواهینامه های معتبرمی باشد و هم چنین بهره گیری از کارشناسان کاردان و متخصص درامرمشاوره، اندازه گیری ، تولید و نصب استاندارد درب پنجره upvcدو حالته وین تک WINTECH ، خدمات کاملی را به مشتریان گرامی عرضه می نماید.
 

بهرام پروهان

نويسنده مطلب خرید پنجره upvcدو حالته وین تک