خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد

یکی از مواردی که باید در خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد توجه فرمایید انتخاب مناسب ترین یراق آلات مصرفی از نظر نوع و جنس می باشد زیرا هر یک از یراق آلات در پنجره عملکرد خاص خود را دارند که باید به بهترین نحو اجرا شوند. https://upvc.pro/

پنجره دوجدارهیکی از زیبا ترین و جالب ترین انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در جهان پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد. که با توسعه صنعت ساخت و ساز و معماری های نوین طرفداران بیشتری جهت اجرا در ساختمان پیدا کرده است.کاربری آسان ، آب بندی و هوا بندی قوی ، اجرای نماهای بزرگ شیشه دوجداره در پنجره با کمترین تقسیم بندی از جمله انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد فولکس واگنی یا Tilt & Slide است.در کشور ما به علت وجود پنجره های آلومنیومی از معماری قدیم تا کنون هنوز بحث کاربری آسان در پنجره ها به صورت سنتی موجود است. یعنی این که پنجره های کشویی بدون اشغال هیچگونه فضایی باز و بسته می شوند. https://upvc.pro/ اما مشکل بزرگ کلیه پنجره های کشویی موجود در بازار از انواع و نوع های مختلف، بحث آب بند و هوابند نبودن آنها است یعنی امکان ورود گرد و غبار، سرما و گرما و صدا به داخل واحد مسکونی به طور شدید وجود دارد.
خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد فولکس واگنی به علت داشتن مکانیزم ریل بر روی ارتفاع دیواره داخلی فریم مشکل باز و بسته شدن را به طور کامل بر طرف نموده است.
برای بهتر متوجه شدن می توان نحوه باز و بسته شدن انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد با یراق فولکس واگنی را همچون درب اتوموبیل های ون دانست یعنی لنگه بازشوی پنجره ابتدا از درگاه خود بیرون آمده سپس بر روی ریلی جدا که بر روی دیواره ارتفاع لنگه ثابت کناری نصب شده است به حرکت در می آید و به سمت دلخواه که از قبل طراحی شده است حرکت می کند.
مزیت های سیستم یراق آلات در خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد فولکس واگنی:
– عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های کشویی
– باز شدن بازشو (لنگه) تا زاویه ۴۵ درجه به صورت دوحالته Tilt
–  تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.
– ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا
یکی از مدل های بسیار محبوب که خصوصا برای نصب در اتاق خواب ها و درب های ورودی کاربرد فراوانی دارد انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد مدل کشویی است. https://upvc.pro/ پنجره های یو پی وی سی کشویی در دو نوع ساخته می شود. یک لنگه بازشو که تنها یکی از لنگه ها بصورت کشویی باز می شوند و دو لنگه بازشو که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن دارند. پنجره کشویی دو لنگه بازشو خصوصا برای فضاهایی که نیازمند گردش بیشتر هوا هستند ، مثل اتاق هایی که تنها همین پنجره را دارند ، بسیار مفید است.
راهنمای خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد با بهترین نوع شیشه دوجداره
پنجره و شیشه‌های ساختمان، مهمترین بخش اتلاف انرژی به شمار می‌روند و استفاده از شیشه‌های دو و چند جداره به میزان قابل توجهی در کاهش آن، موثر است. بر اساس بررسی‌های انجام شده، استفاده از شیشه‌های دوجداره در ساختمان ها موجب کاهش مصرف انرژی به میزان ۱۴% می‌گردد.
مهم ترین ویژگی شیشه های دوجداره گاز آرگون یا کریپتون است. گاز آرگون علاوه بر جلوگیری از انتقال انرژی حرارتی باعث کاهش سرعت صوت نیز می گردد و از انتقال آلودگی های صوتی در مناطق پر تردد و شلوغ جلوگیری می نماید.
شیشه ای را انتخاب نمایید که گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان و استاندارد ملی را داشته باشد و از خرید شیشه های دوجداره ای که در کارگاهها و به صورت دستی تولید می گردند به شدت خودداری کنید.

پنجره دوحالتهمزایای خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد کشویی عبارت اند از:
الف)هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
ب)دارای سه نوع مختلف تک ریل، جفت ریل و فولکس واگنی می باشد
–نوارهای آبندی و هوابندی فرچه مانند یا Brush در انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد لولایی بعد از چرخاندن دستگیره قفلها و پلیتهای لنگه بازشو و فریم در یکدیگر درگیر شده و به علت وجود لاستیکها در میان آنها عملیات آبندی و هوابندی یا فیتینگ صورت می گیرد اما در سیستم انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد کشویی به علت نوع پروفیل و هندسه کشویی آن سیستم آبندی با لاستیک وجود نداشته و حدفاصل بین پروفیل لنگه بازشو و لنگه فیکس نوارهای فرچه مانند یا Brush قرار دارد. در هنگام خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد کشویی مطمئن باشید که از نوارهای فرچه مانند استاندارد که از بهترین مواد تهیه شده اند و نسبت به گرد و خاک و رطوبت مقاوم هستند و عمر مفید بالایی دارند استفاده شده است.
خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد مدل فولکس واگنی با یراق فول اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.در انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد فولکس واگنی فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری
رعایت اصول معماری ساختمان موجود در طراحی انواع پنجره دوجداره استاندارد: پنجره دو جداره ای را که می خواهید جایگزین پنجره قدیمی خود نمایید ،حتما باید با معماری ساختمان موجود تطبیق داشته باشد . https://upvc.pro/این نکته باید در مجتمع های مسکونی کاملا رعایت گردد و انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد مطابق با سایر پنجره های موجود ویا یک طرح کلی ازسوی مدیریت ساختمان ،تولید ونصب گردد از نظر رنگ،طرح و رنگ شیشه حتما باید با سایر پنجره ها ونمای موجود ساختمان مطابقت داشته باشد . پیشنهاد میگردد که جهت رسیدن به یک طرح کلی جهت تعویض پنجره های یک مجتمع مسکونی حتما با یک کارشناس فنی انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد مشورت گردد تا هم طرح از نظر معماری مناسب باشد و هم از نظر فنی.

بهرام پروهان

نويسنده مطلب خرید انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد