خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره دوجداره وینتک, خرید پنجره دوجداره سه جداره ویستابست, بهترین شرکت پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره دوجداره وینتک, خرید پنجره دوجداره سه جداره ویستابست, بهترین شرکت پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره الومنیوم ترمال بریک 09127298086

  • ۰
  • ۰

پنجره ثابت آلومینیومی دوجداره طرح جدید : این نوع پنجره‌ها در جایی استفاده می‌شود که امکان تمیز کردن پنجره‌ها، از بیرون وجود داشته باشد. در غیر این صورت جهت تمیز کردن شیشه‌ها باید از پنجره‌های دارای بازشو استفاده کرد. میزان دید در این مدل پنجره‌ها به دلیل نداشتن بازشو، بسیار بالا می‌باشد .

پنجره ثابت آلومینیومی دوجداره طرح جدید

کاربرد پنجره دوجداره ثابت

این مدل پنجره ثابت آلومینیومی دوجداره upvc را می‌توان از پر مصرف‌ترین نوع نام برد. زیرا در تمامی مدل‌های ترکیبی استفاده می‌گردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیواره نیز کاربرد دارد. برخی از کاربردهای پنجره upvc ثابت :

پنجره upvc ثابت در ترکیب تک حالته
فریم پنجره upvc ثابت در لنگه درب‌های ثابت
پنجره‌های upvc ثابت در پوشش‌های سقفی
پنجره upvc ثابت در آلاچیق، مجوطه گلخانه، بالکن

مزایا

پنجره upvc ثابت یا فیکس، بدون بازشو می‌باشد و هیچگونه لنگه‌ای برای باز شدن ندارد. این نوع پنجره یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین پنجره‌های دوجداره می‌باشد. و به دلیل اینکه ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمی‌شود و در مقایسه با دیگر انواع پنجره‌های دوجداره upvc در کاهش آلودگی صوتی تاثیر زیادی دارد و عایق مناسب در برابر گرما، سرما می باشد.

از دیگر مزایای این پنجره ها این است که می‌توان در این لنگه ها از ابعاد بزرگتری از شیشه‌ها استفاده کرد چرا که محدودیت وزنی لنگه‌های متحرک را نداشته و شما می‌توانید قاب‌ها را در ابعاد بزرگتری داشته باشد که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد می‌کند. همچنین با توجه به ساختاری که دارد عایق بسیار مناسبی در برابر حرارت و گرد و غبار می‌باشد. از دیگر مزایای این پنجره ها می توان به عدم پوسیدگی و امنیت بالا اشاره کرد.

قیمت پنجره دوجداره ثابت

لنگه‌های ثابت به سبب سادگی در مکانیسم تولید و دارا نبودن لولاها و دستگیره‌ها دارای قیمت کمتری نسبت به لنگه‌های متحرک می‌باشند. در این مدل از پنجره‌های ثابت به دلیل استفاده از یک قاب پروفیل ثابت، میزان پروفیل مصرفی در آن نیز کمتر از پنجره بازشو می‌باشد