بررسی کیفیت پروفیل پنجره دوجداره وین تک و ویستابست

بررسی کیفیت پروفیل پنجره دوجداره وین تک و ویستابست: شرکت های ویستابست و وین تک از برترین و با کیفیت ترین برند های ساخت پروفیل های یو پی وی سی در ایران هستند. اساسی ترین موضوع در فهمیدن پروفیل های درب و پنجره دو جداره استاندارد خواندن کاتالوگ های فنی شرکت های سازنده پروفیل upvc و مقایسه وزن آنها و چگالی موجود در هر مقطعی و مقطع مشابه می باشد.برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار نمایندگی مجاز فروش درب و پنجره دوجداره ویستابست در کرج است

بررسی کیفیت پروفیل پنجره دوجداره وین تک و ویستابست

ویستابست نخستین دارنده گواهینامه رال آلمان در صنعت پلیمر و ساخت پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc بر پایه استانداردهای بین المللی در سطح کشور است. ترکیبات و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت پروفیل درب و پنجره دوجداره ویستابست بر پایه سخت ترین شرایط اقلیمی و آب و هوایی ایران در نظر گرفته شده و مور تایید آزمایشگاه مرجع استاندارد رال آلمان نیز قرار داد.

استانداردهای تایید شده ویستابست برای تولید درب و پنجره دوجداره با کیفیت :

  • به کار بردن از گالوانیزه با ضخامت و ابعاد استاندارد
  • به کار نبردن از گالوانیزه ۲ تکه و جوش خورده
  • فاصله ی پیچ ها با یکدیگر حداکثر ۴۰ سانتی متر در پروفیل های سفید۳۰سانتی متر در پروفیل های قهوه ای و فاصلهء پیچ های گالوانیزه از ابتدای پروفیل حداکثر ۱۵ سانتی متر
  • راه آب برای فریم و سش پنجره دوجداره upvc
  • نوار های آب بندی و درزبندی از جنس EPDM
  • پنجره دوجداره با پروفیل وین تک

وین تک

شرکت وین تک از اوایل شروع فعالیت خود و با توجه به اهمیت بالای موضوع حفظ محیط زیست و جلوگیری و ممانعت از آلودگی محیط زیست، از استابلایزرهای بر اساس کلسیم زینک در ترکیب مواد پلیمری و ساخت انواع مدل های پروفیل یو پی وی سی به کار میبرد تا کمترین آسیب و صدمه ای به محیط زیست و زندگی انسان ها وارد نشود.

سیستم های درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید شده از پروفیل های یو پی وی سی وین تک علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری، دارای مزایای متعددی ازجمله قیمت پایین و  مناسب می باشد که نسبت به پروفیل ویستابست کم هزینه تر و ارزان تر است. پنجره دوجداره یو پی وی سی  وین تک در ابعاد, مدل های متفاوت بازشو و انواع رنگ در بازار فروش موجود می باشند.

بهرام پروهان

نويسنده مطلب بررسی کیفیت پروفیل پنجره دوجداره وین تک و ویستابست