تعویض پنجره لوکس خارجی مخصوص ویلا

تعویض پنجره لوکس خارجی مخصوص ویلا : پنجره دوجداره خارجی از جمله محصولاتی هستند که در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.. در واقع یکی از مهمترین بخش ها در این صنعت انتخاب نوع در و پنجره است. عوامل متعددی وجود دارد که در انتخاب در و پنجره دوجداره ایفای نقش می کنند. تنوع در طراحی ها و رنگ ها و همچنین استفاده از متریال های متفاوت می تواند این پنجره را برای استفتده در ویلا ها مناسب کند.


تعویض پنجره لوکس خارجی مخصوص ویلا

 پنجره های دوجداره اثر گذاری از لحاظ زیبایی نقش مهمی را در ساختمان ایفا می نماید. در میان انواع متریال های موجود در بازار مهم ترین و پر طرفداران ترین آن ها، در و پنجره های UPVC و در پنجره های آلومینیومی هستند. اما با توجه به مزایا و معایبی که هر کدام از انواع در و پنجره دارند می توان اذعان داشت که در وپنجره یو پی وی سی می تواند تا حد زیادی بهتر از سایر رقبا عمل نماید.

پنجره دوجداره همان طور که شرح داده شد دارای مزیت های فراوانی است و بسیاری از افرادی که در صنعت ساختمان سازی مشغول به فعالیت بوده و یا صاحبان املاک تمایل به استفاده از این نوع پنجره ها دارند. اما همانند هر محصولی در زمان خرید و انتخاب پنجره باید به برخی از نکات توجه نمود تا با خریدی مطمئن از معایب احتمالی جلوگیری گردد. 

پنجره یو پی وی سی اگرچه دارای دوام و مقاومتی مناسب است اما در صورتی که موارد مورد استفاده در ساخت آن ها از نوع مواد بازیافتی و یا موادی با کیفیت پایین و نامناسب باشد به مرور زمان ممکن است سبب تغییر شکل و شکستگی در پنجره ها گردد. ضمن اینکه تغییر رنگ احتمالی به رنگ زرد نیز از دیگر معایبی است که در صورت استفاده از مواد اولیه بی کیفیت ممکن است بروز نماید.

تعویض پنجره لوکس خارجی

نکته دیگری که در زمان خرید پنجره UPVC باید به آن توجه نمود کاربری ساختمان و اتاقی است که قرار است پنجره در آن ها نصب شود. به عنوان نمونه این نوع پنجره در محل هایی که با مواد شیمیایی سروکار دارند و یا در محل هایی که در آن ها حرارت های بالا وجود دارد نباید مورد استفاده قرار گیرد. از جمله این موارد می توان به آزمایشگاه ها اشاره نمود.

پروفیل های مورد استفاده در پنجره UPVC  لوکس با توجه به محل مورد استفاده می تواند درجات متفاوتی از مقاومت نسبت به درجه حرارت دارند. بر همین اساس در زمان انتخاب پنجره ها باید مشخصات محل مورد استفاده به فروشنده داده شود و بر اساس آن پنجره مورد نظر انتخاب گردد.


بهرام پروهان

نويسنده مطلب تعویض پنجره لوکس خارجی مخصوص ویلا