خرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک

محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک نسبت به انواع چوبی، آلومینیومی و آهنی از عایق بهتری برخوردار است. با خرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک بدلیل خاصیت عایق بودن در پنجره ها باعث بوجود آمدن محیطی لذت بخش و همچنین پایین آوردن مصرف انرژی می شود.

پنجره دوجداره دوحالته

خاصیت محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک مقاومت بالای آنها در برابر آب و رطوبت است. نوع ساخت محصولات تجاری پنجره دوجداره وین تک به نحوی است که فاصله یا ترک برای نفوذ آب در آنها وجود نخواهد داشت. همچنین این محصولات خصلت ضدآب بودن را نیز دارا هستند که در شرایط آب و هوایی خاص بهترین انتخاب محسوب می شوند.
تولید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک با استفاده از ماشین آلات پیشرفته آلمانی و با به کار گیری پرسنل مجرب و متخصص انجام می گیرد. همچنین پخش پروفیل های مرغوب آلمانی، پخش یراق آلات و ملزومات پنجره های دوجداره و پخش ملزومات تولید شیشه های دوجداره اعم از چسب پلی سولفات، اسپیسر و رطوبت گیر به صورت گسترده و انحصاری در استان ها در حال انجام است. محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران وکشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیلها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است. https://upvc.pro/مصرف پروفیلهای UPVC تولید شده در محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک کارخانه ایران جهت پروژه های ساختمانی موجود در این کشور بهینه تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد . در شرکت پنجره دوجداره طی مراحل بسته بندی محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک ، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.
تکنولوژی و ماشین آلات محصولات تجاری پنجره دوجداره  upvcوین تک
در مجموعه های صنعتی شرکت وین تک در آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده میگردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن ۱۲ خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان اقدام به تولید پروفیل های محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک با بالاترین استانداردها کرده است. قبل از فروش و خرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک در کارخانه  از جمله زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیلهای UPVC وین تک عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و ۱۰۰% قابل بازیافت میباشد.
رنگبندی درخرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک
در کارخانه جات صنعتی محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیل هایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد. در کارخانه جات صنعتی محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتبر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.


وین تک

کنترل کیفی پروفیل در خرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک
تمامی محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک تولیدی در شرکت پنجره دوجداره وین تک طی فرایندتولید،پس ازآن و قبل ازعرضه به بازار مصرف درآزمایشگاه درب و پنجره upvc وین تک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. https://upvc.pro/ از پروفیل های وینتک تولید شده درهرخط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.
*تست مقاومت حرارتی محصولات تجاری پنجره دوجداره وین تک تا ۱۵۰ درجه سانتی کراد
*تست مقاومت حرارتی محصولات تجاری پنجره دوجداره وین تک تا ۴۰- درجه سانتی گراد
*تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش
مزایای خرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک :
– صرفه جویی در مصرف انرژی تا ۴۵ در صد
– مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش ( uv ) و حذف اثرات مخرب
– کاهش آلودگی هوا
– کاهش تابش سرد
– کاهش هزینه تأسیسات سرمایشی و گرمایشی در ساختمان
– درز بندی کامل
– عدم نیاز به سرویس های مکرر ( تعویض و رنگ آمیزی و … )
– سهولت در نصب
– مقاوم در برابر باد – باران – طوفان و گرد و غبار
– غیر قابل اشتعال
– سازگار با محیط زیست و قابل باز یافت
– نظافت آسان
قابلیت بازیافت و سازگاری با محیط زیست محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک:
بله ما در مورد وینیل صحبت می کنیم. وینیل(vinyl)  یا اتنیل (ethenyl ) گروه عاملی در شیمی آلی است که به صورت یک مولکول اتیلن که یک اتم هیدروژن از آن جدا شده باشد، تعریف می‌شود. https://upvc.pro/ترکیبات شامل گروه وینیل به ترکیبات وینیلی معروف هستند. نمونه معروف و پر کاربرد این ترکیبات پلی وینیل کلرید است که ما آن را به نام پی وی سی می شناسیم.

بهرام پروهان

نويسنده مطلب خرید محصولات تجاری پنجره دوجداره upvc وین تک