خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره دوجداره وینتک, خرید پنجره دوجداره سه جداره ویستابست, بهترین شرکت پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره دوجداره وینتک, خرید پنجره دوجداره سه جداره ویستابست, بهترین شرکت پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره الومنیوم ترمال بریک 09127298086

  • ۰
  • ۰

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و ویژگی های آن، پنجره‌های دوجداره ترمال بریک، نویز، حرارت و سر و صدا را حدود صد برابر کمتر از پنجره‌های معمولی آلومینیومی انتقال می‌دهند. در پنجره‌های دوجداره ترمال بریک یک لایه اضافی تعبیه شده است که امنیت داخل ساختمان را تا چند برابر افزایش می‌دهد، همین طور این پنجره‌ها در برابر انتقال حرارت و اشتغال بسیار مقاوم هستند. حقیقت امر این است که در پنجره های ترمال بریک، عملکرد حرارتی به شکل خاصی بهینه شده و از اتلاف انرژی از طریق آن‌ها جلوگیری می‌شود. راز این بهینه سازی، در شکست حرارتی یا همان ترمال بریک است.

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و ویؤگی های آن

 

 

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و ویژگی های آن

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک دقیقا چه ویژگی خاصی دارند؟

حقیقت امر این است که در پنجره های ترمال بریک، عملکرد حرارتی به شکل خاصی بهینه شده و از اتلاف انرژی از طریق آن‌ها جلوگیری می‌شود. راز این بهینه سازی، در شکست حرارتی یا همان ترمال بریک است.

اما شکست حرارتی چیست؟

در حالت عادی، گرما در اجسام جامد بسته به میزان رساناییشان هدایت می‌شود و این خاصیت در فلزات بیشتر است. آلومینیوم نیز رسانایی گرمایی بالایی دارد. اما در پروفیل هایی که درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک از آن ساخته شده، با گذاشتن یک لایه عایق بین قسمت داخلی و خارجی پروفیل، این هدایت گرمایی را تا حد خیلی زیادی کاهش می‌دهند. به طوری که اختلاف دمای زیادی بین دو نقطه داخلی و خارجی پروفیل ایجاد می‌شود. به این ویژگی، شکست حرارتی گفته شده که علت اتلاق نام ترمال بریک به درب و پنجره های آلومینیومی نیز همین است.

مزایای استفاده از پنجره‌های دوجداره ترمال بریک

پنجره‌های دوجداره ترمال بریک، نویز، حرارت و سر و صدا را حدود صد برابر کمتر از پنجره‌های معمولی آلومینیومی انتقال می‌دهند. در پنجره‌های دوجداره ترمال بریک یک لایه اضافی تعبیه شده است که امنیت داخل ساختمان را تا چند برابر افزایش می‌دهد، همین طور این پنجره‌ها در برابر انتقال حرارت و اشتغال بسیار مقاوم هستند.

پنجره‌های دوجداره ترمال بریک طول عمر و دوام بالایی دارند و کمتر دچار فرسایش و خوردگی می‌شوند، از این رو به هزینه تعمیر و نگهداری بالایی نیاز ندارند. استفاده از درب و پنجره‌های ترمال بریک باعث ۳۸ درصد کاهش اتلاف انرژی حرارتی در زمستان، ۳۲ درصد کاهش اتلاف انرژی در تابستان، ۲۸ درصد کاهش مصرف سوخت و ۲۰ درصد کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری اولیه تاسیسات می‌شود. جنس خوب و شیوه ساخت‌ پنجره‌های ترمال بریک باعث شده است، که این پنجره‌ها برای مناطق زلزله‌خیز کاربردهای فراوانی داشته باشند. پنجره‌های دوجداره ترمال بریک دارای ساختار انعطاف‌پذیر و خوبی هستند و این انعطاف پذیری در قسمت‌های داخلی و خارجی پنجره کاملا نمایان است.

یکی دیگر از مزیت‌های پنجره ترمال بریک این است، که قسمت‌های داخلی و خارجی می‌توانند رنگ‌های متفاوتی داشته باشد و با توجه به شرایط خاص پروژه می‌توان از پنجره با رنگ‌های متنوع استفاده کرد.

یکی از بهترین مصالحی که طی تاریخ برای ساخت در و پنجره کشف شده، آلومینیوم است. فلزی با دوام و مقاوم در برابر رطوبت، قابل اتصال به مصالح دیگر، سبک و در عین حال، زیبا. اما یک نکته منفی هم برای آن وجود دارد. آلومینیوم نیز مثل سایر فلزات، خاصیت رسانایی دارد. بنابراین استفاده از آن در پروفیلهای سازنده در و پنجره، به معنای تبادل حرارت بین فضای داخل و خارج و هدر رفتن انرژی است.