خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره دوجداره وینتک, خرید پنجره دوجداره سه جداره ویستابست, بهترین شرکت پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره دوجداره وینتک, خرید پنجره دوجداره سه جداره ویستابست, بهترین شرکت پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره الومنیوم ترمال بریک 09127298086

  • ۰
  • ۰

در گذشته پنجره های آلومینیومی کشویی مورد توجه اکثر خریداران قرار گرفت به همین دلیل با پیشرفت تکنولوژی در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی روی کار آمد که عیوب پنجره های قدیمی را رفع کرده و دارای عایق بندی بسیار مناسب تری می باشد. در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی دارای طول عمربالا و کیفیت مناسب می باشند و در برابر عبور گرد و غبار و آب عایق می باشند.

پنجره آلمینیومی ترمال بریک


یراق آلات مورد استفاده در در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب, تعویض, تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص کارشناسان دارد. عملکرد روان یراق آلات روتو را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر ۱۰ نیوتن بر متر تعیین شده است. یراق دو حالت بازشوی پنجره دو جداره ROTO برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. از تفاوت های اصلی درب و پنجره های دوجداره upvc با آلومینیومی می توان مقاومت در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ, زیبایی, عایق بودن و مقاومت در برابر آتش سوزی و اشتعال را نام برد. همان طور که اشاره شد آلومینیوم حرارت را از خود عبور داده و رسانای گرماست و باعث اتلاف انرژی می گردد. برای حل این مشکل تولید کنندگان درب و پنجره دوجداره آلومینیومی ماده ای به نام ترمال بریک به فریم پنجره های خود اضافه کردند که این ماده میزان عایق بودن درب و پنجره دوجداره آلومینیومی را افزایش داده ولی فریم پنجره یکپارچگی خود را از دست می دهد. در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی به مرور زمان کدرشده و زیبایی خود را از دست می دهند. در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی ترمال بریک نیز به طور کلی از درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی زیبایی کمتری دارد و به دلیل عدم اجرای خم و دیگر اشکال به دلیل مشکلات فنی یا هزینه بسیار بالا، در طراحی و زیبایی نمای ساختمان نمی توان بر روی آن حساب کرد .مشخصات فنی در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی بدین شرح می باشد:
• قابلیت باز شدن پنجره در یک یا دو جهت TURN و TILT
• کیفیت مناسب هوابندی و آب بندی با استفاده از نوارهای هوابندی و لاستیک EPDM و یا سیلیکون
• امکان ساخت در دو نوع سری ۵۰ و ۷۰ با ضخامت پروفیل ۵۰ و ۷۰ میلیمتر در سیستم گرمابند


پنجره دوجداره ترمال بریک


تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی با آلومینیوم
امروزه رواج استفاده از درب و پنجره های دوجداره باعث شده است که مصرف کنندگان محترم در زمان انتخاب بین دو ماده رایج بازار یعنی پروفیل های یو پی وی سی و آلومینیوم دچار مشکل و سر درگمی شوند. برای انتخاب صحیح و درست باید از تفاوت های بین این دو پروفیل آگاه باشید, طبق تحقیقات انجام شده تفاوت اصلی پنجره دوجداره یو پی وی سی با آلومینیوم موارد ذیل می باشد :
۱- عایق بودن
مهم ترین تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی با آلومینیومی را می توان عایق نبودن آلومینیوم و اتلاف انرژی در آن را نام برد, اما درب پنجره upvc دو جداره از تبادل انرژی جلوگیری می کند و عایق ۱۰۰% می باشد. امکان ساخت درب و پنجره از پروفیلهای چند حفره ای یکی از خصوصیات ویژه پنجره های دو جداره یو پی وی سی محسوب می شود که این حفره ها عایق بودن درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی را تقویت می نماید.
۲- غیر قابل اشتعال
۳- مقاومت
پنجره های دوجداره آلومینیومی در مقابل زنگ زدگی مقاوم می باشند اما با گذشت زمان دچارخوردگی, پوسیدگی و تغییررنگ می شوند.
اما پنجره های دوجداره یو پی وی سی پوسیده و ورقه ورقه نمی شوند چرا که اتصالات درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی به هم جوش می خورند در نتیجه مقاومت بالاتری نسبت به پنجره های آلومینیومی دارند. در مجموع مقاومت درب و پنجره های دوجداره upvc بالاتر است و انتخابی قابل اطمینان تر نسبت به پنجره های دوجداره آلومینیومی برای خریداران می باشد.
 یراق آلات در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی:
یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد. در و پنجره دوجداره upvc آلومینیومی مزایای بسیار فراوانی دارند اما به شرطی که به بهترین حالت مونتاژ شوند و متریالی که برای ساخت آنها استفاده می شوند استانداردهای لازم را را داشته باشند و توسط نصاب ماهر نصب شوند، به درستی استفاده و نگه داری گردند و در صورت بروز مشکل با سرویس کار و تعمیرکار شرکت مربوطه تماس گرفته شود.