پنجره تک حالته قوسی هلالی مخصوص ویلا

پنجره تک حالته قوسی هلالی مخصوص ویلا:پنجره تک حالته قوسی هلالی به این معنا است که پنجره مورد نظر شما فقط کارایی اش در این است که در حالت افقی حرکت کند و شما در همین حالت می توانید از آن استفاده کنید. لذا بیان این موضوع به شما راهنمایی می دهد تا بدانید که باز کردن پنجره دارای حالت های گوناگونی است و در ضمن بهترین گزینه را با در نظر گرفتن شرایط و امکاناتتان انتخاب کنید. شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید.

پنجره تک حالته قوسی هلالی مخصوص ویلا

با توجه به این که علوم و تکنولوژی به ما امکانات زیادی را ارائه می دهد تا در زندگی مان با انتخاب های کثیری مواجه باشیم، و درنتیجه برای انجام هر کاری می توانیم شرایط و مسایل مختلف را تجزیه و تحلیل کنیم. پنجره دو جداره تک حالته یو پی وی سی به صورت افقی حرکت دارد و با نام پنجره لولایی نیز شناخته می شود. این پنجره ها متداول ترین انواع پنجره می باشند و ما با نحوه استفاده از آن آشناهستیم. پنجره تک حالته یوپی وی سی دارای یک دستگیره است که با بالا و پایین کردن آن باز و بسته شدن پنجره صورت می گیرد.

موارد مصرف مناسب پنجره تک حالته یو پی وی سی

پنجره تک حالته یو پی وی سی دارای کارایی های زیادی است. کارایی این پنجره ها در مکان های عمومی همچون: مدارس، بیمارستان ها، هتل ها و سایر اماکن می باشد. این پنجره ها از یک سمت باز شده و تهویه مناسب هوا را بوجود می آورند. این نوع پنجره باز و بسته شدن ساده ای دارد و بنابراین استفاده از آن برای همگان امکان پذیر و راحت می باشد. درضمن یک امتیاز مهم پنجره تک حالته قیمت این پنجره ها نسبت به انواع مدل پنجره یو پی وی سی کمتر است.قیمت پنجره تک حالته یو پی وی سی ارزان تر و مناسب ترین  می باشد. کاربرد متنوع پنجره تک حالته، قابلیت مصرف در هر مکان، از نکات مهم مصرف این نوع پنجره های یو پی وی سی محسوب می شود.

در پنجره های تک حالته یراق آلات گوناگونی به کار می روند. ما از بهترین این یراق آلات در محصولات خود استفاده می کنیم این موضوع یکی از عوامل امنیت بالای این نوع پنجره های ما محسوب می شود. پنجره تک حالته دارای یک قفل و دستگیره می باشد و در نتیجه کارکرد بسیار راحتی است.

بهرام پروهان

نويسنده مطلب پنجره تک حالته قوسی هلالی مخصوص ویلا