پنجره دوجداره رفسنجان نصب درب و پنجره upvc

پنجره دوجداره رفسنجان نصب درب و پنجره upvc: امروزه بکارگیری از درب و پنجره upvc و آلومینیومی با شیشه‌های دوجداره و سه جداره در صنعت ساختمان ‌سازی امری بدیهی است چونکه مزیت های بسیاری و زیبایی درب و پنجره یو پی وی سی موجب پیشرفت این نوع درب و پنجره در کشورهای پیشرفته و درحال توسعه شده است. نصب درب و پنجره یو پی وی سی ارتباط مستقیم با دوام و مقاومت و همچنن زیبایی آن دارد پس باید دقت شود که نصب درب و پنجره توسط نصاب حرفه ای و کاربلد صورت بگیرد . تیم کاری مجتمع کسری با داشتن نیروهای متعهد و کار آزموده و متخصص در این زمینه این تضمین را می‌دهد که هم مراحل نصب به درستی شکل گیرد و هم از داشتن درب و پنجره دو جداره حداکثر بکار برده را برده و از ویژگی های بیشمار آن بهره‌مند شوید.

پنجره دوجداره رفسنجان نصب درب و پنجره upvc

نخستین نکته ای که باید به آن دفت کنیم این است که نصب درب و پنجره یو پی وی سی باید به طوری صورت گیردکه موارد زیر در آن رعایت شود:

  1. درب و پنجره قابلیت تحمل بارهایی که قبل و بعد از بکارگیری به آن وارد می شوند را داشته باشد.
  2. آب بندی و درزبندی کامل شود و از ورود و خروج صوت و حرارت ممانعت کند.
  3. درب و پنجره یو پی وی سی بدون هیچ ایرادی باز و بسته شود.

نکات مهم نصب درب و پنجره upvc

نصب فریم آهنی انتظار:

فریم‌ های آهنی به ابعاد قوطی‌های ۳۰ ×۶۰ به شکل قاب تولید می شود و در بین دیوار و یا هم ‌سطح گچ دیوار کار قرار داده می‌ شود. ایجاد فریم آهنی سبب تقویت کردن پنجره شده و ابعاد دقیقی تولید می‌کند.

پنجره‌ های دوجداره قابل نصب در دهانه سنگ و یا سیمان نیز هستند ولی سنگ ‌گار و سیمان ‌کار به هیچ ‌عنوان نمی‌تواند ابعاد دقیقی برای در و پنجره ایجاد کند.

اندازه‌گیری دقیق و مشاوره فنی :

باد خور زیاد و یا ناکافی سبب فشار بر پنجره، از رگلاژ خارج شدن پنجره و کوتاه شدن عمر مفید آن خواهد شد. نقشه‌های غیرمتعارف، بازشوهای غیر استاندارد و ابعاد بزرگ سبب لرزش پنجره و فشار بر روی یراق‌ آلات و لولا خواهد شد که در نتیجه ظرف مدت کوتاهی پنجره را از رگلاژ خارج خواهد کرد.

سوراخ ‌کاری کافی بر روی پنجره‌ها برای نصب:

جهت دارا بودن یک نصب استاندارد پیج‌ها با ضخامت حداقل ۴ میلیمتر و ارتفاع ۵ الی ۸ سانتیمتر نسبت به ارتفاع فریم‌ ها و به تعداد کافی باید نصب گردد.
تراز و شاقول نصب کردن پنجره‌ها و تقسیم فاصله جهت تزریق فوم و چسب‌ گیری:

تراز و شاقول نبودن پنجره‌ ها باعث خارج شدن پنجره‌ ها از رگلاژ می‌شود

بهرام پروهان

نويسنده مطلب پنجره دوجداره رفسنجان نصب درب و پنجره upvc