پنجره دوجداره سبزوار چوبی قیمت مناسب

پنجره دوجداره سبزوار چوبی قیمت مناسب: تفاوت پنجره دوجداره طرح چوب و یا پنجره دوجداره لمینت چوب با سایر پنجره های دوجداره معمولی تنوع در رنگ و طرح است.این نوع از درب و پنجره لمینیت طرح چوبی دارای کالیته رنگ است که رنگ مورد علاقه و سلیقه خود را از بین 190 رنگ میتوانید انتخاب کنید، و مورد استفاده آنها اغلب به صورت بیرون رنگ جهت هماهنگی با نمای ساختمان میباشد


پنجره دوجداره سبزوار چوبی قیمت مناسب

به منظور داشتن پنجره ای زیباتر و مناسب با طرحی داخلی و خارجی خانه شما امکان انتخاب لمینت انواع طرح چوب بر روی پروفیل های مصرفی پنجره های یو پی وی سی فراهم گردیده است در خیلی از موارد در صورت نوع رنگ متریال مصرفی با نمای ساختمان و یا دکوراسیون داخلی باید از پنجره هایی با رنگ های مختلف استفاده کرد ... رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب و پنجره ،یو پی وی سی بدلیل ترکیبات مواد اولیه سفید میباشد.  با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره upvc برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره upvc اقدام می کنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  با توجه به تنوع رنگ محصولات ، شرکت پنجره ماندگار این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره upvc طرح چوب عملی می کند.


پنجره دوجداره سبزوار چوبی

پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره دوجداره upvc برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ درب و پنجره یو پی وی سی دارای ضمانت می باشد.

بهرام پروهان

نويسنده مطلب پنجره دوجداره سبزوار چوبی قیمت مناسب